دوشنبه 2 مرداد 1396   17:09:02
منو
اخبار

1396/2/7 پنجشنبه تشريح اولويت هاي كاري اداره كل راه و شهرسازي آذربايجان غربي در سال 96 مدير كل راه و شهرسازي آذربايجان غربي بر رعايت اخلاق انتخاباتي و حفظ جايگاه سازماني در بين كاركنان تاكيد كرد .

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي آذربايجان غربي ، مهندس داريوش نصر مدير كل راه و شهرسازي آذربايجان غربي در ديدار عمومي با پرسنل با اشاره به فرا رسيدن انتخابات رياست جمهوري و شوراهاي اسلامي شهر بر حفظ نظم اداري و رعايت اخلاق و نكات حراستي در بين كاركنان تاكيد كرد و افزود : مجموعه راه و شهرسازي  همگام با ملت هميشه در صحنه  كشور در اين انتخابات  حضور گسترده خواهند شد كه شركت حداكثري مردم پشتوانه كشور در انتخابات است.

داريوش نصر با بيان اينكه آرامش موجود در بين همكاران در بين وزارتخانه و اداره كل مثال زدني شده است افزود :  تغيير مثبت در افكار و نگاه نيروهاي انساني به بهبود رفتار و رويكردهاي سازماني منجر خواهد شد و عملكرد تك تك افراد در ماحصل كلي هر سازماني تاثير گذار است و در اين زمينه بايد همه همكاران براي تحقق اهداف سازماني به يكديگر كمك كرده تا بتوان سال 96 را بهترين سال براي اداره كل رقم زد .  

وي تحقق نظم اداري و انضباط مالي و اجراي قوانين و مقررات را از شاخص ترين اهداف سازماني اداره كل راه و شهرسازي استان برشمرد و افزود : افزايش حقوق و مزايا و رسيدگي به  معيشيت نيروي انساني از جمله اهرمهاي ارتقاي انگيزه و وجدان كاري در بين همكاران به شمار مي رود .

داريوش نصر همچنين از  كاهش مطالبات پيمانكاران خبر داد و افزود : بخش عظيمي از مطالبات پيمانكاران  در سال گذشته  با استفاده بهينه از ظرفيت صندوق خزانه اسلامي و مديريت هزينه ها پرداخت شد و در سال جديد نيز درصد به حداقل رساندن آن هستيم .

در ادامه مدير كل راه  وشهرسازي از معاونت هاي اداره كل خواست تا اولويت هاي كاري خود را در سال جديد به همكاران تشريح كنند .

در اين مراسم مهدي اسدي مدير توسعه منابع اداره كل رسيدگي به وضعيت پرسنلي اداره و تبديل وضعيت كاركنان  و افزايش حقوق كاركنان را از اولويت هاي كاري سال جديد برشمرد .

 فرشاد موسوي سرپرست فني و اجرايي و نيز مدير ساخت و توسعه راههاي اداره كل ، احداث و آسفالت 200 كيلومتر از راههاي روستايي ، احداث و آسفالت 35كيلومتر بزرگراه اروميه – مياندوآب ، آسفالت و بهره برداري از 15 كيلومتر از محور خوي – سلماس  ، تكميل و بهره برداري از يك دستگاه تقاطع غير همسطح محور خوي- قطور ،  بهسازي و آسفالت 5/5 كيلومتر محور اروميه –اشنويه در محدوده گردنه آغبلاغ ، بهسازي و آسفالت 5/7 كيلومتر از محور خوي – قطور و تبديل به راه اصلي را از جمله مهم ترين اولويت هاي كاري  مديريت ساخت و توسعه راهها در سال جديد برشمرد .

فرشاد موسوي اتمام و تحويل بيمارستان 160 تختخوابي خوي ، اتمام و تحويل اردوگاه حرفه آموزي و كاردرماني زارعان خوي ، اتمام و تحويل پروژه پايگاه مقاومت شهيد كلانتري را از جمله اولويت هاي كاري واحد فني و اجرايي ذكر كرد .

در ادامه نادر اكبريان مدير شهرسازي و معماري نيز تهيه طرح جامع شهرهاي سلماس ، سردشت و شاهين دژ ، الحاق بخشي از اراضي خارج از محدوده در قالب محدوده شهرهاي اروميه ، نقده ، مهاباد و پيگيري مكانيابي ايستگاه مسافربري راه آهن اروميه و كنترل نظارت بر ساخت و سازهاي غير مجاز نقاط شهري استان را از جمله اولويت هاي كاري خود برشمرد .

محمد علي پورعلي مدير املاك و حقوقي به ارائه اولويت هاي كاري در سال جديد از جمله اخذ اسناد تك برگي به تعداد 2000 عدد ، تعيين تكليف اسناد اراضي تعاوني هاي مساكن 11 گانه مستقر در شهرك گلمانخانه  و پروژه هاي اجاره داري در خصوص پرداخت بهاي زمين و مال الاجاره و  اتمام پرونده خواني شهرستان اروميه و نقده پرداخت .

جلال تقي دخت تكميل و بهره برداري از پروژه هاي مسكن مهر در سطح استان ، تشكيل صندوق زمين و ساختمان شهيد اسرفيلي اروميه ، واگذاري زمين همكاران اداره كل ، شروع  پروژه تجاري – اداري شهيد باكري اروميه را از جمله برنامه هاي كاري مديريت مسكن  ساختمان برشمرد .

بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MrtGuest)


Powered By Sigma ITID.