دوشنبه 2 مرداد 1396   17:14:27
منو
اخبار

1396/2/17 يكشنبه بهره‌برداري از بيمارستان شهيد قلي‌پور بوكان طرح توسعه بيمارستان شهيد قلي پور بوكان به عنوان قطب درمان جنوب استان آذربايجان غربي با حضور وزير بهداشت، درمان و آموزش پزشكي افتتاح شد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان آذربايجان غربي، مراسم بهره برداري از طرح بيمارستان شهيد قلي پور شهرستان بوكان با حضور وزير بهداشت و درمان، نماينده مردم شهرستان بوكان در مجلس شوراي اسلامي، مديركل راه و شهرسازي آذربايجان غربي، فرماندار شهرستان بوكان و جمعي از مسئولان استاني برگزار شد.

مديركل راه و شهرسازي آذربايجان غربي در اين مراسم در خصوص مشخصات اين پروژه اظهار كرد: طرح توسعه بيمارستان بوكان با اعتبار 221 ميلياردريال و در زميني به مساحت دو و نيم هكتار احداث شد.
داريوش نصر ادامه داد: اين بيمارستان با امكانات ويژه درمان و بهداشتي علاوه بر تامين نيازهاي سلامت جمعيت اين شهرستان به ساير شهرستان هاي همجوار خدمات ارائه مي شود.
وي از توجه دولت تدبير و اميد به مناطق محروم و كمتر توسعه يافته قدرداني كرد و گفت: در   سالهاي گذشته  استان آذربايجان غربي از لحاظ شاخص سلامت از متوسط كشوري پايين بود كه خوشبختانه امروز با افتتاح بيمارستان شهيد قلي پور بوكان و اجراي طرح ساخت پنج بيمارستان به سطح مطلوب نزديك مي شود.
مديركل راه و شهرسازي از اجراي ساخت 350 مركز بهداشت و اورژانس خبر داد و گفت: آمار سوانح جاده اي با افتتاح اين مراكز به طور چشم گيري كاهش مي يابد.
نصر از بازديد هاي مكرر معاون وزيرو مديرعامل سازمان مجري و تاسيسات عمومي و دولتي از طرح توسعه بيمارستان بوكان كه نشان از توجه دولت به مناطق محروم و كمتر توسعه دارد تشكر كرد و افزود: اين پروژه به امكانات مالي زيادي نياز داشت كه با حمايت هاي دولت و تلاش مسئولان استاني و شهرستاني روزهاي امروز شاهد حذف محروميت هاي بخش سلامت در شهرستان بوكان هستيم.
طرح توسعه بيمارستان شهيد قلي پور با زيربناي هفت هزار و 986متر مربع در دو طبقه احداث شد و تعداد تخت هاي اين بيمارستان از  تخت100به 250 تخت افزايش يافت.       
 
بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MrtGuest)


Powered By Sigma ITID.