دوشنبه 2 مرداد 1396   17:14:09
منو
اخبار


1396/1/15 سه شنبه نگاه مثبت به مديريت نيروهاي انساني راه و شهرسازي آذربايجان غربي نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي و امام جمعه شهر اروميه، عملكرد اداره كل راه و شهرسازي استان را در حوزه افزايش رفاه و معيشيت نيروهاي انساني را مطلوب ارزيابي كرد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان آذربايجان غربي، حجت الاسلام و المسليمن مهدي قريشي در ديدار نوروزي مديركل راه و شهرسازي استان اظهار كرد: اصلاح سيستم پرداخت حقوق و مزايا و افزايش رفاه و معيشيت نيروهاي انساني يكي از اهرمهاي ارتقاي انگيزه و وجدان كاري در سيستم اداري است.
وي ادامه داد: خبرهاي خوبي از مديريت بهينه نيروهاي انساني به عنوان سرمايه هاي اجتماعي در مجموعه راه و شهرسازي استان به گوش مي رسد.
نماينده ولي فقيه در آذربايجان غربي و امام جمعه شهر اروميه خواستار توجه بيش از پيش مسئولان به تكريم ارباب رجوع و روانسازي فرآيندهاي اجراي درخواستهاي مردمي شد.
مديركل راه و شهرسازي آذربايجان غربي در اين ديدار با اعلام اينكه سال گذشته را بدون دغدغه هاي مالي به پايان رسانيم، گفت: جذب 188ميلياردريال از اسناد خزانه اسلامي براي پروژه هاي راه و شهرسازي و كاهش مطالبات پيمانكاران، كسب رتبه هشت كشوري در حوزه مسكن و املاك از شاخص ترين دستاوردهاي راه و شهرسازي استان در سال 95 بود.
داريوش نصر همچنين به مديريت هزينه، فعالسازي پروژه ها،مقابله با پروژه هاي غيرقانوني در حوزه شهرسازي و برقراري نظم و انظباط اداري و مالي اشاره كرد.
وي، توسعه شبكه حمل و نقل استان با اتمام پروژه هاي راهسازي و تحويل پروژه هاي مسكن مهر را از برنامه هاي اولويت دار اين اداره كل در سال جديد برشمرد.
همچنين مديركل راه و شهرسازي آذربايجان غربي در نخستين روزهاي سال نو با استاندار آذربايجان غربي و رئيس سازمان برنامه و بودجه آذربايجان غربي ديدار و گفتگو كردند.
بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MrtGuest)


Powered By Sigma ITID.