دوشنبه 2 مرداد 1396   17:08:02
منو
اخبار1396/2/13 چهارشنبه تجليل از جانبازان و ايثارگران اداره كل راه و شهرسازي آذربايجان غربي به مناسبت سالروز ولادت حضرت اباالفضل العباس (عليه‌السلام) و روز جانباز از جانبازان و ايثارگران اداره كل راه و شهرسازي آذربايجان غربي تجليل شد.
به گزارش روابط عمومي اداره كل راه و شهرسازي استان آذربايجان غربي، مديركل راه و شهرسازي آذربايجان غربي در مراسم تجليل از جانبازان و ايثارگران اداره كل راه و شهرسازي استان گفت: حضور جانبازان و ايثارگران در دستگاه هاي اجرايي نعمت بزرگي است و فرهنگ تلاش جهادي ترويج مي يابد.
داريوش نصر با بيان اينكه ايستادگي، صبر و فداكاري ايثارگران جاودانه مي ماند، افزود:  اقتصاد مقاومتي با مديريت جهادي و ايثار و تلاش محقق مي شود و ايثارگران بايد پيشتاز اين حركت باشند.
وي براي همه ايثارگران بويژه جانبازاني كه در سنگر خدمت به مردم مشغول هستند آرزوي سلامتي و موفقيت كردمجاهدت رزمندگان و ايثارگران در دفاعي غيورانه از اسلام و جمهوري اسلامي ايران، ملت ايران را سرافراز كرد.
مراسم تجليل از جانبازان و ايثارگران اداره كل راه و شهرسازي آذربايجان غربي با حضور مديركل راه و شهرسازي استان، مديران و ايثارگران برگزار شد.
مديركل راه و شهرسازي استان با اهداي لوح سپاس از ايثارگران سرافراز ولي قلي پور، رستم عليزاده،  وهاب حبيبي، بهمن دوستعلي زاده،حسين شعباني، خسرو ترابيو اسماعيل عبداله زاده تجليل كرد.
 
بيشتر
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (MrtGuest)


Powered By Sigma ITID.